partner

Zveme vás na webinář

JAK AUTOMATIZOVAT KYBERNETICKOU BEZPEČNOST ve virtuálním a cloudovém prostředí?

21. 4. 2021 10:00
ŽIVĚ ONLINEREGISTROVAT SE

Zero Trust, micro-segmentace a automatizace kybernetické bezpečnosti ve virtuálním a cloudovém prostředí. Ukážeme si, jak na to a popíšeme také společný přístup ANECT & VMware Intrinsic Security.

V průběhu webináře se můžete těšit na: Případovou studii našeho významného zákazníka, J&T Banky.

Ukážeme vám hlavní cíle nasazení NSX, cílové přínosy nasazení, budoucnost.


Malá ochutnávka přínosů nasazení:
 • možnost nasazení Zero Trust konceptu pro DC Networking
 • zrychlení aplikace bezpečnostních pravidel pro servery jejich dynamickým zařazováním do skupin
 • viditelnost a validace korektnosti síťového provozu
 • urychlení změn a úspora času administrátorů.

Co umožňuje NSX
 • zjednodušit provoz (v hektickém agilním prostředí hybridních datových center a moderních aplikací)
 • díky distribuované architektuře výrazně snížit náklady na provoz bezpečnostních nástrojů
 • díky micro-segmentaci zvýšit bezpečnost a snížit rizika
 • vidět, analyzovat a případně zablokovat všechno, co Vám „běhá“ po síti a to nejen mezi datovým centrem a „zbytkem světa“, ale i uvnitř datového centra, mezi jednotlivými aplikacemi a jednotlivými kontejnery.

Živé demo Carbon Black

Carbon Black přirozeně navazuje na řešení NSX, a přináší vrstvu bezpečnosti a provozní jednoduchosti také do prostředí endpointů a workloadů.

Carbon Black přináší podle studie Forrester následující efekty:

 • Posílení endpointové bezpečnosti: 94 %
  Máte kompletně zajištěnou bezpečnost na všech koncových bodech?
 • Posílení endpointové visibility: 75 %
  Vidíte všechno, co se na všech koncových bodech děje?
 • ROI (návratnost investice): 379 %
  Kolik vás dnes stojí dohled a zajištění bezpečnosti koncových bodů?
Pro koho je webinář určen?
 • Pro security manažery a správce koncových stanic
 • Pro cloudové architekty
 • Pro DC architekty
 • Pro IT manažery
REGISTROVAT SE

Webinářem vás provedou

Ivan Svoboda

ANECT

Ivan Svoboda vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Od roku 1996 se věnuje problematice informační bezpečnosti a řízení rizik. Postupně prošel českými i světovými firmami, jako T-SOFT, Oracle, RSA Security. Od roku 2014 pracuje ve společnosti ANECT jako Business Development Manager ICT Security. Věnuje se zejména poradenství a osvětě v různých oblastech informační a kybernetické bezpečnosti od analýzy a řízení rizik přes technická opatření až po vzdělávání koncových uživatelů.

Petr Kocmich

ANECT

Petr Kocmich se věnuje problematice bezpečnosti informačních systémů od roku 2009. V předchozím zaměstnání pracoval v rámci mezinárodní společnosti na manažersko-technických pozicích v oddělení provozu a bezpečnosti informačních systémů (Group IT Security Manager, IT Operations Team Leader). Nyní působí ve společnosti ANECT a.s. jako Security Architect.

Pavel Vomáčka

ANECT

Pavel Vomáčka se v oblasti datových center a podnikové architektury pohybuje od roku 2007. Posledních 10 let se věnuje designu "Software Defined DC", kam spadají i softwarově definované sítě a bezpečnost postavená na jejich principech a architektuře založené na byznysových potřebách. Zkušenosti sbíral na různě zaměřených pozicích ve společnostech Telefonica O2, GTS a T-Mobile. Dnes se primárně věnuje designu automatizovaných datových center a "DC as a Code".

Ondřej Číž

VMware

Ondřej Číž se v IT pohybuje již 21 let. Jeho doménou v posledních zhruba 12-ti letech je bezpečnost sítí a networking. Od roku 2006 působil ve společnosti ArrowECS jako system engineer a školitel pro produkty společnosti Juniper Networks. Posledních pět let se věnuje problematice softwarově definovaných sítí a jejich zabezpečení. Tato specializace jej přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde má na starosti produkty pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX.

Pavel Urban

ANECT

Pavel Urban pracuje ve společnosti ANECT od roku 2004, posledních 5 let působí na pozici Senior Infrastructure Security Consultant. Primárně se věnuje technologii CheckPoint, pokrývá i technologii F5 či Carbon Black. Mezi jeho hlavní oblasti zájmu patří architektura a automatizace bezpečnosti.