Zero Trust, micro-segmentace a automatizace kybernetické bezpečnosti ve virtuálním a cloudovém prostředí. Ukážeme si, jak na to a popíšeme také společný přístup ANECT & VMware Intrinsic Security.
V průběhu webináře se můžete těšit na: Případovou studii našeho významného zákazníka, J&T Banky.
Ukážeme vám hlavní cíle nasazení NSX, cílové přínosy nasazení, budoucnost.
Carbon Black přirozeně navazuje na řešení NSX, a přináší vrstvu bezpečnosti a provozní jednoduchosti také do prostředí endpointů a workloadů.
Ivan Svoboda vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Od roku 1996 se věnuje problematice informační bezpečnosti a řízení rizik. Postupně prošel českými i světovými firmami, jako T-SOFT, Oracle, RSA Security. Od roku 2014 pracuje ve společnosti ANECT jako Business Development Manager ICT Security. Věnuje se zejména poradenství a osvětě v různých oblastech informační a kybernetické bezpečnosti od analýzy a řízení rizik přes technická opatření až po vzdělávání koncových uživatelů.
Petr Kocmich se věnuje problematice bezpečnosti informačních systémů od roku 2009. V předchozím zaměstnání pracoval v rámci mezinárodní společnosti na manažersko-technických pozicích v oddělení provozu a bezpečnosti informačních systémů (Group IT Security Manager, IT Operations Team Leader). Nyní působí ve společnosti ANECT a.s. jako Security Architect.
Pavel Vomáčka se v oblasti datových center a podnikové architektury pohybuje od roku 2007. Posledních 10 let se věnuje designu "Software Defined DC", kam spadají i softwarově definované sítě a bezpečnost postavená na jejich principech a architektuře založené na byznysových potřebách. Zkušenosti sbíral na různě zaměřených pozicích ve společnostech Telefonica O2, GTS a T-Mobile. Dnes se primárně věnuje designu automatizovaných datových center a "DC as a Code".
Ondřej Číž se v IT pohybuje již 21 let. Jeho doménou v posledních zhruba 12-ti letech je bezpečnost sítí a networking. Od roku 2006 působil ve společnosti ArrowECS jako system engineer a školitel pro produkty společnosti Juniper Networks. Posledních pět let se věnuje problematice softwarově definovaných sítí a jejich zabezpečení. Tato specializace jej přivedla až k výrobci, společnosti VMware, kde má na starosti produkty pokrývající bezpečnost a správu virtuálních sítí – VMware NSX.
Pavel Urban pracuje ve společnosti ANECT od roku 2004, posledních 5 let působí na pozici Senior Infrastructure Security Consultant. Primárně se věnuje technologii CheckPoint, pokrývá i technologii F5 či Carbon Black. Mezi jeho hlavní oblasti zájmu patří architektura a automatizace bezpečnosti.